O nas

 

Kim jesteśmy?

Przewodnik Prawny to projekt, który udało się stworzyć dzięki pasji i wytrwałości młodych ludzi. Projekt powstał z myślą o Tobie i wszystkich użytkownikach indywidualnych. Dzięki pomocy ekspertów udało się połączyć naszą pasję z wiedzą i doświadczeniem specjalistów z dziedziny prawa oraz z branży IT.

 

Nasza misja

Celami projektu od samego początku było stworzenie w sieci Internet portalu, który będzie przewodnikiem po skomplikowanych i zawiłych procedurach polskiego prawa, w ramach których mogą poruszać się wszystkie osoby, których dotyczy polski rygor prawny.

 

Co oferujemy?

Za pośrednictwem portalu, chcielibyśmy Ci zaoferować następujące e-usługi:

e-usługa Przewodnik prawny to darmowe poradniki, które pozwolą Ci zrozumieć mechanizmy polskiego prawa oraz skomplikowanych procedur postępowań przed sądami powszechnymi, czy urzędami. Nie wiesz jak odwołać się od niekorzystnej dla Ciebie decyzji? Nie rozumiesz umowy, którą musisz podpisać? Zajrzyj do naszego poradnika! Nie znalazłeś procedury, która Cię interesuje? Napisz do Nas! Postaramy się stworzyć ją dla Ciebie!

e-usługa Generatora Umów oraz Generatora Pism, wniosków i podań to dwie usługi, dzięki którym możesz wygenerować dokumenty dopasowane do Twoich potrzeb. Usługi pozwolą Ci na automatyczne wygenerowanie dokumentów po wprowadzeniu przez Ciebie wymaganych danych. Przy bardziej skomplikowanych dokumentach możesz dodatkowo wybrać z listy wielokrotnego wyboru instrumenty prawne, jakie chcesz, żeby znalazły się w Twojej umowie, czy piśmie, np. dodatkowe zabezpieczenia wykonania umowy przez drugą stronę. Po zatwierdzeniu wszystkich warunków, instrumentów prawnych i zapisów umowy, czy pisma użytkownik otrzymuje dopasowany do swoich potrzeb dokument, którego potrzebował. Dodatkowo, do każdego dokumentu otrzymujesz dokładny opis stanu faktycznego i prawnego, który go reguluje – wystarczy zajrzeć do naszego Przewodnika! Skorzystaj z naszych Generatorów! Znajdziesz je w zakładce WZORY DOKUMENTÓW i zakładce WZORY PISM, WNIOSKÓW I PODAŃ!

e-usługa Reklamy pozwoli Ci nie tylko skorzystać z naszych usług, ale i zareklamować się na naszej stronie. Zareklamuj się na naszym portalu, niech Cię zobaczą!

 

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Jesteśmy nowi, jesteśmy innowacyjni, jesteśmy tu dla Ciebie! Innowacyjność naszych usług polega na zbudowaniu przez specjalistów z zakresu IT na specjalne zamówienie wymyślonych przez Nas Generatorów, które pozwolą Ci na stworzenie dokumentu dopasowanego do Twoich faktycznych potrzeb. Każdy dokument jest indywidualny, to Ty decydujesz, jakie dane w nim zamieścisz, jakie instrumenty wybierzesz, co dodasz, a z czego zechcesz zrezygnować. Dajemy Ci narzędzie do zbudowania dokumentu, jakiego potrzebujesz z elementów umieszczonych w Generatorach, stworzonych przez specjalistów z dziedziny prawa.

Nasze dokumenty to nie gotowe, powielane wielokrotnie szablony, a umowy, czy pisma dopasowane do Twoich potrzeb, zbudowane przez Ciebie ze stworzonych przez Nas elementów.

Nie rozumiesz jakiegoś dokumentu i konsekwencji prawnych związanych z zawartymi w nim instrumentami? Do każdego z nich stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik, żebyś nie zgubił się w gąszczu procedur. Dodatkowo też, przy każdym elemencie w Generatorach umieściliśmy dla Ciebie wskazówki, żebyś wiedział, jak prawidłowo skorzystać z narzędzi, które Ci dajemy.

 

Nasza wyjątkowość została dostrzeżona

Projekt „Przewodnik Prawny – portal zintegrowanych e-usług tworzenia dokumentów prawnych” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działania 8.1, wspierającego działalność gospodarczą w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Inwestujemy w Waszą przyszłość!

Informacje o projekcie: http://www.web.gov.pl/baza-euslug/27_2107_przewodnik-prawny-portal-zintegrowanych-e-uslug-tworzenia-dokumentow-prawnych.html

 

Skąd mamy narzędzia?

Skorzystaliśmy z pomocy specjalistów z dziedziny prawa – to oni stworzyli dla Ciebie narzędzia prawne w postaci elementów, z których zbudujesz dokument. Budowę dokumentu i kompilację poszczególnych elementów umożliwią Ci Generatory – zbudowane specjalnie na nasze zamówienie przez specjalistów z branży IT, według udzielanych przez Nas wskazówek, a wszystko po to, żebyś mógł skorzystać z narzędzi prawnych, które mamy dla Ciebie do zaoferowania.

 

Zmieniamy się dla Ciebie

Nie znalazłeś dokumentu, którego szukasz? Nie mamy umowy, którą chciałeś zawrzeć? Napisz do Nas na biuro@przewodnikprawny.pl, postaramy się stworzyć ją dla Ciebie!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
copyright © przewodnikprawny.pl